Godina : 30
Lokacija : Nova Pazova
Datum upisa : 04.06.2008

Nemacka i Hrvatska u cetvrtfinalu Empty
PočaljiNaslov: Nemacka i Hrvatska u cetvrtfinalu   Nemacka i Hrvatska u cetvrtfinalu Icon_minitimeUto Jun 17, 2008 1:31 pm

Selekcija Nemačke plasirala se u četvrtfinale Evropskog prvenstva pošto je u trećem meču savladala domaćina prvenstva Austriju sa 1:0. Pobedonosni gol postigao je kapiten Balak posle sjajno izvedenog slobodnog udarca u 49. minutu. Gotovo u isto vreme Hrvatska je postigla pobedonosni gol na meču sa Poljskom i već tada je bilo poznato da će Nemačka zauzeti drugo mesto u grupi. Za prolaz u polufinale za protivnika će imati veoma dobru ekipu Portugala 19. juna u Bazelu.

Hrvatska je u kombinovanom sastavu bez problema savladala indisponiranu Poljsku, koja je imala priliku da se pobedom plasira dalje. Međutim, ničim nisu pokazali da im je stalo do tog rezultata, za razliku od ekipe Hrvatske, koja je igrala veoma lepo i golom Klasnića u 51. minutu ostvarila i treću pobedu na šampionatu.

Hrvati su u oba poluvremena bili znatno bolji protivnik, imali više prilika za gol, ali je ostalo 1:0.

Protivnik Hrvatske u četvrtfinalu biće ekipa Turske, a taj meč igra se u Beču 20. juna.

Lokacija : Lucani, Serbia

PočaljiNaslov: Re: Nemacka i Hrvatska u cetvrtfinalu   Nemacka i Hrvatska u cetvrtfinalu Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 12:15 am

Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Nemacka i Hrvatska u cetvrtfinalu   Nemacka i Hrvatska u cetvrtfinalu Icon_minitimePet Jun 20, 2008 12:34 pm

da tako je,Hrvatska ajmo....
postali su nevjerojatni,navijajte danas sa mnom =p

Poslednji izmenio lil'hun dana Pet Jun 20, 2008 8:49 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Dacha
Admin
Admin
Dacha

Godina : 30

PočaljiNaslov: Re: Nemacka i Hrvatska u cetvrtfinalu   Nemacka i Hrvatska u cetvrtfinalu Icon_minitimeSub Jun 21, 2008 8:50 pm

STROGO ZABRANJENO VREDJANJE NA RASNOJ I NACIONALNOJ OSNOVI!!! CITAJTE PRAVILA!

Datum upisa : 05.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Nemacka i Hrvatska u cetvrtfinalu   Nemacka i Hrvatska u cetvrtfinalu Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 6:17 pm