Godina : 30
Lokacija : Nova Pazova
Datum upisa : 04.06.2008

Partizan dobio treci mec Empty
PočaljiNaslov: Partizan dobio treci mec   Partizan dobio treci mec Icon_minitimeUto Jun 17, 2008 1:33 pm

Košarkaši Partizana Igokee pobedili su pred svojim navijačima Hemofarm Štadu rezultatom 76:65 (21:12, 14:21, 23:16, 18:16), u trećem meču finalne serije plej ofa Swisslion Superlige Srbije. Tom pobedom Partizan je u seriji poveo 2-1, pa mu do sedme uzastopne titule nedostaje samo jedna pobeda. Četvrti meč serije igra se u sredu, u vršačkoj hali Milenijum. Eventualni peti meč igrao bi se u petak u Pioniru.

Dominirao je, kao i mnogo puta tokom sezone, Nikola Peković sa 25 poena i 8 skokova, a Milton Palasio je od 16 poena (uz 4 asistencije) mnoge postigao u trenucima kada se pobednik odlučivao.

U vršačkoj ekipi Vladan Vukosavljević je sa 20 poena i 8 skokova bio najistaknutiji pojedinac, a Miljan Pavković je postigao 12 poena (uz 4 asistencije) i trojkama držao Hemofarm u igri.

Partizan je odlično počeo meč i stvorio dvocifrenu prednost već tokom prve četvrtine, ali su se Vrščani vratili i na poluvreme otišli sa samo minus dva.

U prvom napadu drugog poluvremena Hemofarm dolazi do jedinog izjednačenja (35:35), posle čega Partizan za četiri minuta pravi seriju 13-2 i prelama meč.

Sredinom poslednjeg perioda "narandžasti" su uspeli da priđu na minus 6, posle čega je na scenu stupio Palasio i sa nekoliko uzastopnih pogodaka otklonio sve dileme

Lokacija : Lucani, Serbia

PočaljiNaslov: Re: Partizan dobio treci mec   Partizan dobio treci mec Icon_minitimeSre Jun 18, 2008 12:14 am