Sve - i - Svasta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Vicevi : Politicki!

Ići dole 
AutorPoruka
Dacha
Admin
Admin
Dacha


Broj poruka : 287
Godina : 30
Lokacija : Nova Pazova
Datum upisa : 04.06.2008

Vicevi : Politicki! Empty
PočaljiNaslov: Vicevi : Politicki!   Vicevi : Politicki! Icon_minitimeSub Jun 14, 2008 4:20 pm

Na proslavi godisnjice izborne pobede SPS-a: - Drugovi, pre godinu dana nasa zemlja se nalazila na ivici provalije, ali od tog vremena do danas nacinili smo krupan korak unapred!

U skoli, prozove uciteljica malog Aliju Izetbegovica. Pita ona njega: -Reci ti meni, Alija sta bi ti uradio da postanes predsednik? -Pa ja ,ovaj , ... (cuti, smislja odgovor). -Ma, hajde Alija, znas ti odgovor... -Pobio bih sve Muslimane!! -Karadzicu, Karadzicu, ne sapuci...

Lete Bush, Gorbacev i S.M avionom. Kad, pokvari se masina i treba da skacu. Ali, samo jedan padobran. S.M: Svi smo demokrate, pa je najbolje da glasamo! Ostali se sloze i obave tajno glasanje. Pobedi zna se ko, uzme padobran, kaze "U to ime ja vas pozdravljam" i skoci. Bush i Gorbacev pokisli, sta ce, odluce i oni da skoce bez padobrana. U toku leta Gorbacev kaze Bushu. G: Sto jes' jes', glasali smo tajno. B: Ali kako li je dobio 1700 glasova viska...

Otisli Njofra, Sloba i Izetbegovic na pecanje i uhvatili zlatnu ribicu. Ribica ih zamoli da je puste, a ona ce im ispuniti tri zelje. Njofra: "Neka nestanu svi Srbi!" - i zelja bi ispunjena. Sloba: " Neka nestanu svi Hrvati!" - i ova zelja bi ispunjena. Posle ovoga Izetbegovic se dobro zamisli i rece: "Donesi mi jednu kahvu!"

Otisao Janez Drnovsek kod mame i place: - ****, oni Srbi me zovu Peder, buuuuaaaa! - Ne placi sine, nek' te zovu, boli te *****!

Zateko pandur Slobu i Miru u parku na traviu slobodnijoj pozi, i poce da vice! - kako vas nije sramota matori ljudi, brukate nam drzavu, kvarite omladinu... - Ma znas, mi ... ovaj ... samo - poce da muca Sloba. Kad ga pajkan vide noge mu se odsekose, izgubice posao jadnik! - Pa znas druze S. ja nisam hteo, samo sam vrsio svoju duznost - Sve je u redu nego ajde ti naplati kaznu, pa da idemo - Pa dobro ajde, za vas 100 din a za gospodju 400 - a sto za gospodju 400! - Pa vas hvatam prvi put, a gospodju cetvrti!

Poslednje Slobine reci upucene Miri pre ulaska u avion za Dejton:- Miro, ja idem da prodam zemlju, a ti vidi sta ces sa ovom stokom.

Dosli Sloba i Mira na veceru kod Klintona. I Sloba oseti potrebu, izvine se i ode u WC. Zavrsila se vecera, Mira i Sloba se vracaju kuci. S: U, bre Miro, pa oni imaju ZLATNU WC solju! M: Ajde, nemoj! S: Ma kad ti kazem, imaju zlatnu WC solju! Miri se to dopadne. Popela mu se na glavu. M: Kupi i ti zlatnu WC solju, kakav si ti drzavnik bez zlatne WC solje...I sta ce Sloba, kupi zlatnu WC solju. Posle par meseci, Mira i Sloba dolaze ponovo u goste kod Klintonovih. Slobo pozvoni na vrata i otvara Bilijeva cerkica. S: Zdravo mala, evo nas dosli na veceru kod tvog tate. C: Pa, kako se vi zovete? S: Mira i Sloba, zna on! C: HEJ TATA, EVO GA ONAJ CIKA STO TI SE POKAKIO U SAKSOFON!

Razboleo se Sloba (nismo mi te srece) i resio da nekom preda vlast. Gleda on, sta ce, kome ce, i odluci da da Seselju. Dolazi on kod Seselja i kaze mu staje i kako je, a Seselj na to kaze: "Daj Vuku". Kad je to cuo Sloba, pomisli, ovaj je definitivno lud i ode kuci. Ali bolest ga sve vise pritiska i on dodje opet kod Seselja, ali Seselj opet rece: "Daj Vuku". Opet Sloba ode kuci, ali bolest pritiska, oseca da nece josdugo i on opet ode do Seselja jer nema kome drugom. I poce on: "Znas sta Seljo, ti si najkompetentniji za to, ja moram tebi da ostavim vlast. A na to ce Seselj: "Ma daj vuku se vukujemo vec jednom".

Predsednik SRJ, Zoran Lilic, i njegov sin, u Atlanti, na Olimpijskim igrama, na susretu sa nasim sportistima. Predsednik vadi iz dzepa list sa unapred pripremljenim govorom koji ce da procita okupljenima. - O! - kaze predsednik. - ??? - zbunjeni sportisti. - Oo! - kaze glasnije predsednik. - ??? - jedan tihi aplauz iz pozadine. - Ooo! - kaze glasno predsednik. - ?!? - svi zbunjeno aplaudiraju. - Oooo! - vice presednik. - ?!? - svi jos zbunjeniji najjace aplaudiraju i pustaju glasove odusevljenja. - Ooooo! - urla predsednik. - !!!!!!! - svi skacu na noge u opstoj ekstremizaciji radosti. - Tata, to su olimpijski krugovi!
Nazad na vrh Ići dole
https://sve-i-svasta.forumsr.com
 
Vicevi : Politicki!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vicevi : plavuse!
» Vicevi : Panduri!
» Vicevi : Perica!
» Razni Vicevi!
» Vicevi : Mujo i Haso!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sve - i - Svasta :: Vicoteka!-
Skoči na: